Yorumlar

İletişim sayfamızdan bize yorumlarınızı iletebilirsiniz.

 

 1. Gül dedi ki:

  Meryem hanıma, eşim ile sorunlarımız ve yaşadığım tramva sonrasında internetten araştırarak tercih edip gittim. iyi ki yollarımız kesişti. Tecrübesi ile iki ay gibi bir sürede olumlu yaklaşımları ve EMDR uygulaması ile kendimi bulmanı sağladı.Akademik bilgisi ,kültürü ,Türk toplumun değerlerine uygun yapısıyla bana doğru yolu gösterdi .İşini severek yapıyor.Bana güler yüzü ile aileden biri, can dost gibi hissettirdi. Tecrübeli ve mükemmel bir psikoloğa ihtiyacı olanlara hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim .

   
 2. Duygu dedi ki:

  Yaklaşık 5 Ay önce kaygılarımı, korkularımı yönetemediğim, artık evde yalnız kalmaya korkar hale geldiğimi farkettiğim bir zamanda bir arkadaşımın önerisi ile kesişti Meryem hanımla yollarımız. Kendisinin önerisi ile Emdr yöntemi ile çalıştık. İlk seanstan itibaren kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Hayata bakışımı değiştirdiği, kendimi anlamama yardımcı olduğu için çok mutluyum. Bu yorumu hem kendisine teşekkür etmek hem de benimle aynı duyguları yaşayan, hayatı zorlaşan birisine faydası olabilir diye yazmak istedim. İyi ki hayatıma dokundunuz Meryem hanım, iyi ki beni bağlayan o ipi kesip atmama yardım ettiniz

   
 3. Heves dedi ki:

  Meryem hanım hayatımda karşılaştığım en iyi psikologlardan biri.
  Her zaman cana yakın, etik bir şekilde çalışan, sakin, anlayışlı ve alanında uzman birisi.
  Beni gerçekten anlayan, hiç bir zaman yargılamayan ve çok güzel bir şekilde yol gösteren birisi. Onun sayesinde bende kendimi her seferinde daha iyi anlayabiliyorum ve her konuşmamızı dört gözle bekliyorum.
  Her seans biraz daha hayatımı bana geri verdiğini hissediyorum ve ondan çok şey öğreniyorum, bunun için de ona minnettarlığım sonsuz.
  Kendim psikolog olarak çalışıyorum ve umuyorum ki, bende danışanlarıma, Meryem hanımın bana yardım ettiği şekilde, yardımcı oluyorumdur.
  Saygım ve sevgim sonsuzdur.

   
 4. mesut Uygun dedi ki:

  Konu: Danışan(Tavsiye)
  
Yaşam kalitenize tekrar kavuşmak ve sağlıklı bir ruha sahip olmak istiyorsanız, kesinlikle Meryem hanım ile tanışmanızı tavsiye ederim, Ben 2 aydır terapi ve EMDR görmekteyim şunu rahatlıkla söyleyebilirim %90 ilerleme kaydettim , Şahsen beni tanıyan veya tanışan kişilerin bendeki olumlu ilerleme ile farkındalığı görüp , Meryem hanım ile vakit kaybetmeden iletişime geçmelerine tanık olmam, kendim deki düzelmeyi bir kez daha anlamamı sağlıyor ve buda bana huzur ve mutluluk veriyor. Sorununuz veya kaygılarınız ne olursa olsun merak etmeyin hepsi Meryem hanımın uzmanlığında geçiyor, Kesinlikle mesleğini ticari amaçlı değil aksine kişilere ve sorunlarına önem ve değer verip , danışanları ile güçlü bir bağ kuran bir danışmandır ve Mesleğinde Ünsiyet sahibidir…


   
 5. mesut Uygun dedi ki:

  Konu: Danışan(Tavsiye)
  
Yaşam kalitenize tekrar kavuşmak ve Sağlıklı bir ruha sahip olmak istiyorsanız kesinlikle Meryem hanıma danışmalısınız; şahsen 2 aydır devam ettiğim terapim sürecinde rahatlıkla söyleyebilirim ki %90 olumlu bir konumdayım ve terapime devam etmekteyim; Sorununuz ne olursa olsun merak etmeyin, Meryem hanımın Uzmanlığında hepsi çözülüyor, beni tanıyan veya yeni tanışan kişiler, bendeki düzelme ile farkındalığı gördükten sonra ,vakit kaybetmeden Meryem hanımın ile terapiye başladılar, Meryem hanım kesinlikle mesleğini ticari amaçlı değil aksine kişilere ve sorunlarına önem ve değer verip onlar ile güçlü bir bağ kuran bir danışmandır ve Mesleğinde Ünsiyet sahibidir…


   
 6. Gonca uzal dedi ki:

  Hani bazen hayatınıza sihirli bir değnek gerekli olur ya. İste Meryem hanım benim sihirli değneğim oldu, senelerdir korkularıma, panik ataklarıma,yanlış düşüncelerimle yaşamaya mahkum olmuştum. Gitmedigim doktor icmedigim ilaç kalmamıştı. Ama hersey yine sil baştandı. Şimdi Meryem hanım ve emdr tekniği ile.hayatımı yeniden şekillendirdim.huzurlu,öfkesiz,korkusuz yaşamak ne demek ögrendim. Tedavim bitse bile kendimi iyi hissetmek icin sık sık kapısını çalıp kahvesini içecegime eminim. Harika bir hekim,harika bir insan.pozitifligi cok iyi geliyor. Size ne yapsam tesekkurume yetmez. Iyi ki varsiniz,sayenizde yeniden doğdum.sizi cok seviyorum


   
 7. Yiğit dedi ki:

  Kendisine 2 yıldır gitmekteyim, tam anlamıyla yeniden hayata dönmemi sağladı. Sayesinde yaşam kalitemi üst noktaya yeniden taşıyabildim. İyi ki varsınız. Bugüne kadar olan tüm desteğiniz için teşekkür ederim. ?


   
 8. Pınar Zengin dedi ki:

  Anneliğimi, hayattaki duruşumu, varlığımı, kimliğimi, üzerime giyindiğim tüm kimliklerimi sorguladığım bir dönemde, bir pazar sabahı “ben böyle çocuklarının her söylediğinden süphelenen ve herşeyin en olumsuz halini düşünen bir anne olmak istemiyorum” diye ağlarken psikologdan yardım almaya karar verdim ve bir arkadaşımın önerisi ile Meryem Hanım’dan randevu aldım. Tabii hayatımda ilk defa psikoloğa giderken oldukça çekingen ve kaygılıydım, kaldı ki kendimi anlatmayı çok sevmem. Meryem Hanım’ın deneyimi ve güleryüzü sayesinde benim bile haberim olmayan, en derin sandıklara saklayıp kat kat kilitlediğim anılarım üzerine EMDR çalışmaya başladık ve ilk seanslardan itibaren kendisine sonsuz güvendim. Kendime yaptığım en büyük iyiliklerden birisidir Meryem Hanım’dan destek almak. Ben kendimi görmezsem çocuklarım hiç göremez, ben takdir etmezsem dışarıdan o takdiri göremem. Bana bunları hatırlattığı için Meryem Hanım’a sonsuz teşekkürlerimle. İyi ki yollarımız kesişti ?


   
 9. Eylül dedi ki:

  Meryem hanımı internetten buldum. Biraz önyargılı gittim üstelik ilk seansa. Bana EMDR tedavi yönteminden bahsetti, bu konuda hiçbir fikrim yoktu. Bilgilenmem için kitap önerdi, detayları anlattı. Sadece konuşmak, normal bir seans süreci bana yetmeyecekti bunun farkındaydı. Ve biz bu yönteme başladık. Çok kısa bir süreçte aklımın alamayacağı, asla tahmin edemeyeceğim bir ilerleme kaydettik kendisiyle. Meryem hanım bu güne kadar gidip de bir sonuç alabildiğim tek psikolog olarak yer edindi hayatımda.
Benim gibi bir psikologa ihtiyacı olduğunu düşünüp araştırma sırasında Meryem hanıma hatta bu mesajıma ulaşanlar varsa tavsiyemdir… Ne denli önyargılarınız, kaygılarınız olursa olsun ilk seansta ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız. İlk seansıma giderken okuduğum kitapta ‘hiçbir karşılaşma tesadüf değildir, birbirinizden iyi veya kötü öğrenecekleriniz vardır’ yazıyordu. İlk seansımızın sonunda tamamen tesadüfi bir şekilde Meryem hanım da bunu söyledi bana. ‘Hiçbir tanışma tesadüf değildir!’ Sevgiler ?


   
 10. Tülay kılınç dedi ki:

  Kendime sadece ne istediğimi sorardım ne istediğimi bildiğimde hayatımı daha dogru ve guzel sekillendirecegimi mutlu olacagimi sanırdım ama neredeyse kendime hiç sormadigim ne istemiyorum sorusu sorduran meryem hanim benim en ciddi sorunumu hep üzerini örttüğüm açıkta durduğu halde görmezden geldiğimi anlamami sağladı hayatta kendimizle ilgili bazı kararlar alırken tarafsız biri gözlemci tarafından ne yapman ya da yapmam gerektiğini sorgulattigi için kendisine teşekkür ediyorum ıyi dileklerim hep sizinle


   
 11. Erdal dedi ki:

  Meryem Hanım, daha ilk görüşmede güven duyabileceğiniz, size doğru yere geldiğiniz hissiyatını fazlasıyla veren, zaman çalan ve sorunu havada bırakan emsallerinden uzak çok başarılı bir psikolog. Kişisel olarak hem tecrübeli hem de entelektüel bir yapıya sahip olmasının yanında çok da iyi bir insan. Sizi kesinlikle anlayan, çok çok başarılı bir şekilde etkin ve aktif dinleyen, sorunlarınızı sizden daha iyi analiz edip elle tutulur, uygulanabilir sonuçlarla sizi buluşturan ve samimi olarak söylüyorum, bu sözlerden çok daha fazlasını hak eden bir profesyonel. Ben ve eşim haricinde, iki samimi arkadaşımızı da kendisine yönlendirdiğimizi ve onların da bizim bu samimi duygularımıza paralel şeyler hissettiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Eğer kendinize yatırım yapmak; toplumun, ailenizin, çevrenizin, işinizin olumsuzluklarından kurtulmak ve en önemlisi daha iyi ve daha sağlıklı bir birey olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Gitmeyi düşünen herkese samimi tavsiyemizdir.


   
 12. Sevgi dedi ki:

  Meryem hanımı tamamen tesadüfen buldum internette psikolog ararken yüzündeki tebessümle tercih ettim ve o gün hayatımın çizgisi değişmeye başladı.hani derler ya gözler kalbin aynası.evet Meryem hanım gerçekten gözlerindeki gördüğüm mükemmel bir psikolog.Hayatımdaki yüklerimden kurtulmak için yol arkadaşım. İyi ki sizinle yola çıktım ve kesinlikle tavsiye ediyorum.iyi ki varsınız Meryem Erdemmm ❤️❤️


 13. Serpil dedi ki:

  Meryem Hanım tam ihtiyaç duyduğumda bulduğum işinin uzmanı harika bir psikolog ve çok başarılı bir EMDR uygulayıcısı. 40dk lik seans bitince kapıyı gösteren psikologların tam tersi 60 dk lık terapi süresi olan nadir psikologlardan. Ayrıca seans bittikten sonra 20 25 dk geçse dahi sizi iyi bir ruh haline ulaşmadan bırakmıyor ve ekstra ücret talep etmiyor.Travmatik anıları programlamada harika bir rehber oldu bana. Hakkında sayfalarca sey yazabilirim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Bana Işık olan Meryem Hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır.


   
 14. KT dedi ki:

  Gerçek bir melek ya da iyilik perisi neye benzer bilemem ama şundan eminim ki Meryem Hanım bir meleğin insana bürünmüş hali , görevi de insanların kendisini tanımasını sağlatmak ve var olduğuklarını hissettirmek. Meryem hanım sayesinde kendimi tanımaya başladığımı söylesem abartmış olmam herhalde. 33 yıllık hayatımı E.M.D.R sayesinde film şeridi gibi projeksiyonlayıp beni de beyaz perdenin başrolünde oynattığı için kendisine çok şey borçluyum. E.M.D.R terapisi seanslarında , en iyi oyuncu ödülüne sayesinde ulaştığım için , en iyi yönetmen ödülü de şüphesiz Meryem Hanım’ a aittir.


   
 15. Hüsnü dedi ki:

  Konu: (Danışan)
  
Meryem Hanıma bir arkadaşım vasıtasıyla danıştım. Öfke kontrol problemimden dolayı sevdiklerimi kırıyordum. Birlikte yaklaşım yolları üzerine çalışıyoruz. Kendisi çok sevecen sıcakkanlı. Çok yerinde tespitleri ve önerileri ile kendime doğru yaptığım yolculukta bana ışık oldu. Desteğe ihtiyacı olan herkese kendisini samimiyetle tavsiye ediyorum.


   
 16. Tuğçe dedi ki:

  Konu: Kanak

  Meryem Hanım’a tavsiye üzerine başvurduk. İlk önce çok tedirgindik. Fakat Meryem Hanım sayesinde tüm korkularımızı ve olumsuz düşüncelerimizi yendik. Sanki aileden biri gibi, konulara içten yaklaşımıyla kendisiyle çok iyi iletişim kurduk. Sayesinde çok yol katettik.


   
 17. Meryem Özkahraman dedi ki:

  Meryem Hanımı sosyal medya vasıtasıyla tanıdım. Başta çekimserdim fakat iyi ki gitmişim. Güler yüzlü fedakar ve samimi davranışlarıyla sanki ailemizden biriymiş gibiydi. Kızımın yaşadığı bir kaç problem için kendisinden destek istemiştim. Tamamen sorunlara odaklanan ve çözüm odaklı olan bir danışman. Meryem Hanım sayesinde uzun ve zorlu bir süreçten mükemmel bir şekilde sonuç aldık. İyi ki yollarımız kesişmiş. Desteğe ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

   
 18. Tuğçe Kahya dedi ki:

  Eşimin zorlamasıyla gittiğim Meryem hanım hayatımın kurtarıcısı oldu. Evliliğimizin bitmek üzere olduğu bir dönemde tanıştım kendisiyle. Hem birlikteliğimiz sağlamlaştı hem de yıllardır sıkıntısını çektiğim panik atak problemimi EMDR ile çok kısa sürede çözümledik. insanlar da eşim ve bendeki değişimin farkındalar. Meryem hanım mükemmel bir uzman kendisine çok teşekkür ediyorum.

   
 19. Fulya T. dedi ki:

  Eşimle evliliğimizin bozulduğu bir dönemde aslında boşanmamızı onaylatmak için gitmiştik. Kendisiyle konuştuğumuzda boşanmak için acele etmemiz gerektiğini söyledi ve bize yardim etmek için bizden süre istedi. 2 ay kadar kısa bir sürede aslında evliliğimizde her iki tarafında yaptığı hataları görmemiz sağladı ve söylemlerini dikkate açmamızla ilişkimizin düzelmesi bir oldu. 2 ay kadar kısa sürede eski halimize döndük. Şimdilerde etrafımdaki herkese kendisini tavsiye eder oldum. İhtiyaç duyduğum her zaman kapısını çalacağım bir yol gösteren benim için Meryem Hanım. İyi ki yollarımız çakışmış.


   
 20. Dilara dedi ki:

  Meryem Hanım’a çok bunaldığım bir anda, tamamen tesadüf eseri internetten bularak ulaştım. Gidip gitmemek konusunda çok kararsızdım ancak daha ilk randevu için aradığımda telefona direkt kendisinin sıcak bir ses tonuyla cevap vermesi benim için çok pozitif bir başlangıç oldu ve daha o an doğru bir karar verdiğime emin oldum. İlk buluşmamızdan bugüne kadar kısa bir süre olmasına rağmen birlikte çok yol aldık. Konuşarak, fark ederek, çözerek, çözümleyerek birlikte eşsiz bir yolculuğa çıktığımızı düşünüyorum. Ev ortamımızı aratmayan, zevkle döşenmiş güzel ofisinde her seferinde tüm güler yüzü ile sizi karşılayan bir profesyonelle çalışmak inanılmaz güven ve huzur verici bir deneyim. Sadece sorunları olanların değil, gelişim ve değişim isteyenlerinde mutlaka kendisine danışabileceğini düşünüyorum. Bana fark ettirdikleriniz için çok teşekkür ederim. İyi ki yollarımız kesişmiş. Sevgiler…   
 21. Gizem G. dedi ki:

  Ailem ile ilgili problemler ve aşırı sinirliliğim için Meryem Hanım’dan yardım aldım. Gerek yaklaşımı ve gerekse kendimi anlamam için verdiği örneklerle kısa sürede çok yol katetmemi sağladı. Kendime ve diğer insanlara yaklaşımımın değişmesinde çok büyük yardımı oldu. Kendisine teşekkür ederim.


   
 22. Bakiye Çakan dedi ki:

  Meryem hanımı iyi ki tanımışım gerçekten harika birisi ve aurası mükemmel bana verdiği O pozitiv enerjisi beni rahatlatıyor kendimi çok iyi hissettiriyor görmediklerimi görmeme sebeb oldu aslında Meryem hanım hakkında daha çok şeyler yazmak isterim.Psikolog destegi almak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum. Tek kelime ile harikasınız Meryem hanım⚘⚘


   
 23. Uras Duhan dedi ki:

  Meryem Hanım’ ı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım ve kendisiyle iyiki tanışmışım. Gitme sebebim kendi ile ilgili olumsuz oldugunu düsündügüm duygularim ve bu duygularimdan kaynaklanan kaygi ve olumsuz düsüncelerimdi. Bunlar benim ciddi anlamda enerjisi tükenmis ve mutsuz bir adam haline getirmisti. Kendisinin bana örneklerle izah ettigi bakis acisinda cok ufak bir degisikligin hayatimizi zaman ile ne kadar muhtesem bir yönde degistirebilecegiydi. Tabiki bu bugünden yarina olmadi. Gitmeden önce kafamdan neden gidiyorum, gidince ne konusacagimi gecirirken, gittikten sonra veya ertesi gün, bazende bir ay sonra ancak uygulayabildigim methodlari hatirlarken buldum. Biz mükemmel degiliz, hicbir insan mükemmel degil, hepimiz hata yapma lüksüne sahibiz, ve mutluluk mutsuz olmamak degil, aksine mutlu olabilmektir, Son olarakda sunu belirtmek isterimki isterseniz Freud okuyun, psikoterapiyi yalayin yutun, kisisel gelisimle ilgili profesörlerin yazdigi kitaplari bitirin gercek hayat cok farkli, bunlari ben Meryem Hanim sayesinde gördüm. Kimine 5 seans, kimine 25 ama sundan emin olun, ne para, ne basari ne de kariyer hic birsey sizin ruh sagliginizdan önemli degil, Bana farkli, pozitif ve bardagin dolu tarafindan ve kendinin bilincli olarak farkinda olmami sagladigi icin Meryem Hanim a tesekkür ederim. Sevgiler


   
 24. Özgür D.K. dedi ki:

  hayata dair, insana dair.. hayatın her alanında, her dalında, her aşamasında, yaşam ile kalım arasında.. tüm renklere, tüm seslere.. mutluluklara, sevdalara.. gerçekleşmesi istenilen hayallere, bastırılmış sevdalara.. ruhumuzun köhne odacıklarında, paslanmaya yüz tutmuş, özlemi duyulan, özel ve güzel zamanlara, anılara.. yeniden yelken açmak için enerjisini yitirmiş, arkadaşlar.. Meryem ablanın acı bir kahvesini içmelisiniz; ki hayatın tadına tekrar varabilesiniz.. Sevgi ve Saygılarımla


   
 25. Funda Keser dedi ki:

  Konu: 5393449994
  
Merhabalar; Eşimle sorunlarımızı çözemediğimiz sıkıntılı bir dönemden geçiyorduk bu aşamada tanıştık Meryem Hanım’la. Yaklaşık 3 ay gibi bir süredir terapilere katılıyorum ama çok kısa sürede çok yol katettiğimizi düşünüyorum. Farkındalığımız sadece birbirimize karşı değil hayata karşı arttı farklı açılardan bakabileceğimiz alanlarımız oldu. Eğer sizlerinde aşamadığınız problemleriniz varsa hiç düşünmeden çöplerinizden Meryem Hanım’la tanışarak kurtulmanızı tavsiye ederim. Meryem Hanım’a samimiyeti, güleryüzü ve deneyimiyle kattıklarından dolayı çok teşekkür ederim. Sevgiler…


   
 26. Emre Gülmez dedi ki:

  Meryem hanımla hayatıma dair ciddi sorunlar yaşadığım bir dönemde tanıştım kendisi oldukça rahatlatıcı ve yapıcı yaklaşımı ile bana hızlı bir şekilde dokunabildi…kendisinden destek almak isteyenlere tavsiyem hiç beklemesinler, size yardımı dokunacağına eminim. Bana destekleri için meryem hanıma teşekkür ederim


   
 27. Ela Çiftçioğlu dedi ki:

  Konu: 5302750511
  
Meryem Hanımla eşimle ilgili,ailevi problemlerin arttığı ve kendimi çok kötü hissettiğim bir anda bir arkadaşımın da tavsiyesi üzerine tanıştım. Aile terapisi sayesinde eşimle anlaşamadığımız bir cok noktayi daha rahat çözmeye başladık. Birbirimizi daha iyi dinliyor ve anlamaya gayret ediyoruz. Meryem hanıma yol göstericiliği ve ictenli, güler yüzü ve samimiyeti için çok teşekkürler. Daha güzel günler yaşayabilecegime olan inancımı artmasina yardımcı olduğu için çok daha iyi hissediyorum kendimi. Yardımları için çok teşekkür ederim.   
 28. Elcin dedi ki:

  Kendim ve esimle yasadığım sorularımın olduğu,umutsuz kaldığım bir zamanda kendisiyle tanıştım.Güler yüzü ve sakinliği,tecrübesiyle kendimi hızla toparladım.iyi ki tanidim ve iyi ki var.herkese en azından bir kez de olsun Meryem hanimla tanışmayı tavsiye ederim


   
 29. Elcin
 dedi ki:

  
Uzun araştırmalarım sonucu bulduğum,değer verip şükran duyduğum bir kişidir.Mutlu olmanın o kadar zor olmadıgını hatırlattı.Kişisel farklılıklarımız güzelliklerini fark etmemi sağladı.Güler yüzlü ,işini iyi yapan bir uzmandır.Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.


   
 30. Cihan Göl dedi ki:

  Gerçekten çok iyi bir insan ve işini çok iyi yapan bir psikolog..kesinlikle tavsiye ederim..çünkü içimizden biri..


   
 31. Figen Oruç dedi ki:

  Meryem Hanımı internet üzerinden araştırarak, 27 yıllık deneyimli oluşundan etkilenerek gittim. Çünkü deneyimin büyük kazanımlar sağladığını, deneyimli bir öğretmen olarak iyi biliyorum. Eşimle yaşadığım sorunları bir de bir uzman penceresinden görmek istedim.Yakınlığı,samimi yaklaşımı, beni anlayıp onay vermesi ve en önemlisi de bir kaç gün sonra beni arayarak durumumu merak ettiğini söylemesinden çok etkilendim. Telefonla her aradığımda “ tam da şimdi çok uygunum” demesi ve beni bir dost gibi dinlemesi çok hoşuma gidiyor… Herkese tavsiye ediyorum. Meryem Hanımın arkadaş ve dostlarından biri olmayı çok isterdim doğrusu.


   
 32. Gökçen dedi ki:

  Konu: Danışan

  Merhaba; hayatımla ilgılı sorun yasadıgım konuları çözume ulastırabılmek adına meryem hanıma danıştım. Açıkcası guleryuzlu olusu, sakin ve naif konusması kendımı rahatça ifade edebilmemi sağladı, bana huzur verdi. En önemliside beni anladıgını bana hıssettırdi. Seansımız dündu ve dunden bugune hala konusmamızı soyledıklerını düşünüyor olmamda uzerımde bıraktıgı etki olsa gerek ? Kendisini tanıdıgıma cok memnun oldum, haftaya tekrar gorusucez insallah..


   
 33. Erdinç Calam dedi ki:

  Konu: 05363392627
  
Merhabalar,biz eşimle bazı karşılıklı nedenlerden dolayı geçimsizlik yüzünden boşanma durumuna kadar geldik fakat son olarak bir psikolojik destek almak istedik ve buradaki yorumlardanda etkilenerek Meryem Hanımla tanıştık ve kendisinden randevu aldık.2 seanslık bir terapiden sonra daha olumlu ve etkili sonuçlar alarak sorunlarımızın büyük bir kısmını aşmış olduk.Kendisi tam bir aile terapisti ve mesleğinde uzman biri. Biz herşey için kendisine teşekkür eder ve bizim durumumuzda aile içi sorunları olan tüm ailelere ve bireylere Meryem hanımı tavsiye ederiz.Tşekkürler meryem hanım iyiki sizi tanımışız.


   
 34. Sibel Çakır dedi ki:

  Konu: 05056972209
  
çok değer verdiğim beraber aynı okulda çalıştığım benim için çok iyibir arkadaş çok iyi bir dost olmasının yanında mesleğin de son derece başarılı bir insan evet herkes işini yapar ama Kant’ım ödev ahlakında belirttiği gibi işini koşulsuz bir eyleme dayandırarak yapan sırf iyiyi isteme davranışı gösteren idealist bir psikolog Tüm sorunlarınız ı içtenliğiyle size hissttirmeden çözebilen bunu yaparkende kendine bağlayan ve birdaha ondan vazgeçemeyeceğiniz iyi bir dost ve mükemmel bir psikolog   
 35. Çiğdem Yalçındağ dedi ki:

  Konu: PSİKOLOJİK DANIŞMAN

  Meryem Hanımla göreve ilk başladığım yıllarda tanıştım. 20 yıldır hem meslektaşım, hem arkadaşım olarak hayatımda olan ender ve özel insanlardan biridir. En büyük özelliği güler yüzlü, güven veren, sabırlı , hoşgörülü, samimi, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir kişilik özelliğine sahip olmasıdır. İyi bir annedir. İyi bir dosttur. İyi bir psikologtur. Birçok uygulama ve çalışmalarını izleme gözlemleme fırsatım olmuştur. Ayrıca tıkandığım anlarımda hem mesleki olarak, hem de özel hayatımda yol açıcım olmuştur. Kendisine yönlendirdiğim danışanlarımdan hep olumlu dönütler aldığım ve gönül rahatlığı ile yönlendirmeye devam ettiğim meslektaşıma yeni yerinde, yeni yolculuğunda başarılar diliyorum.


   
 36. Emine Karaman dedi ki:

  Merhabalar Meryem hanimla tanismamiz yaklaşık 10 yil önce idi ilk dikkatimi ceken ve sizi kendisine ceken herzaman yüzündeki o icten ve samimi gülümsemesi dır…1.5 yil kadarda kendisiyle calisma fırsatı buldum. Hezaman insanlara karsi yardimseverdir ve guleryuzunu eksik etmez…Eger profosyenel bir yardıma ihtiyaciniz varsa kesinlikle doğru adrestesiniz …Basarilarinizin devamını diliyorum Meryem hanim   
 37. Halil Seyhan dedi ki:

  Konu: 0553 988 8208

  Öncelikle ben psikologlar ile ilgili düşüncesi tamamıyla deli doktoru düşüncesi olan biriyim dun ama şimdi tam tersi bir düşünceye sahip bir ” danışan ” – Meryem hanım sorunlarıyla ilgili konuştuğu kişilere bu şekilde hitap eder ki onların hasta olmadıklarını onlara ilk bu hitap şekliyle ifade etmiş olur – olarak sizlere bu yorumu atıyorum. Meryem hanım alanında uzmanlaşmış birisi olarak benim ilk dikkat ettiğim çok güler yüzlü ve işini çok etkili bir şekilde yapıyor. Ben ilk randevuya kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra gittim ve onu düzeltmek için gittim. Öncelikle karakterinde olan sorunlarla ilgilendik yanlış olduğunu bildiğim hareketlerimi törpülenebilir halde oldukları ve üzerinde çalışmamız gerektiğini ogrenmemi sağladı ve kısa bir süre içerisinde güzel bir ilerleme katettim ve sonrasında ilişki ile ilgili puruzlerime geçiş yaptık. Şuan hayatımda bir çok şey Meryem hanım ile düzene girdi düzeldi. Artık daha planlı daha mutlu ve daha kendine inanan birisi oldum. Size çok teşekkür ederim Meryem hanım. İyiki internette size denk geldim psikologlara olan olumsuz on yargıları kırıldı ve karşılaştık. Çok çok teşekkür ederim.


   
 38. Dnş. Hilal dedi ki:

  Meryem Hanım ile bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Kafamdaki psikolog tanımı tamamen silindi, yeni bir profil oluştu kendisiyle beraber. Sizi kesinlikle bir hasta olarak görmüyor ve sizi çok önemsiyor. Bir anne, abla gibi sizi dinleyip tavsiyelerde bulunuyor. O kadar sıcakkanlı, güler yüzlü güzel kalpli bir insan ki… idolüm olarak gördüğüm zeki bir kadın. Iyi ki tanımışım sizi, ıyi ki yolum sizinle kesişmiş.


   
 39. Azize Er dedi ki:

  Benim dikkateksiligi ve hiperaktivide tanısı olan bir oğlum var.Bundan 1,5 yıl önce okulumuzun rehberlik öğretmenin tavsiyesi üzerine gittiğimiz kursda tanıdım, Meryem hanımı. Haftada iki kez görüşme imkanım oluyordu.Ara ara sohbet ediyorduk.Sohbetlerimizde kendilerini sanki yillardir tanidigim bir arkadaşımmış gibi hissediyordum. Meryem hanım cana yakın hoşgörülü sevecen guleryuzlu içtenliği mesleğinde profesyonellik beni çok etkilemişti. Kendisinden danışmanlık da aldım. Benim hayatımda İYIKi var dediğim kisilerdendir. Sohbetlerinden sonra kendime olan farkındalığı güven duygum bakış açım değişti .Eğer danışmanlık ihtiyacınız var ise bence tam doğru adres MERYEM ERDEM dır. İnanin emin ellerdesiniz gönlünüz rahat olsun . Mesleğinin tam hakkını veren konuya çözüm odaklı dır. Bir konuyu danışmak için de üç gün öncede beraber sohbet ettik.Meryem hanımcm beni kırmayıp bana zaman ayırdığınız ve hoşsobetiniz degeri bilgilerinizden dolayı size çok tesekkurederim .Yine her zaman ki ictenliginizi saminiyetinizi hissettim .İYİ Kİ varsınız . Yakında görüşmek üzere saygılar.


   
 40. Mustafa dedi ki:

  Meryem hanımı 10 yılı aşkın bir süredir tanırım. Güler yüzünü ve samimiyetini hiç bir zaman eksik etmemiş, her görüşmemizde beni sabırla bir anne şefkati ile dinlemiş, tavsiyeler de bulunmuş ve yol göstermiştir. En mahreminizi kendi sırrı gibi saklamıştır. Benim için yaptıklarını unutmak hiç bir zaman mümkün değil. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim mesleğine aşık, sevgi dolu samimi bir Psikolog.


   
 41. Psk.Dnş.Metin KILIÇ dedi ki:

  Konu: Denizli – Psikolojik Danışman

  Meryem hanım mesleği için gerekli bütün meziyet, yetenek ve donanıma sahip bir profesyonel… Sabırlı , hoşgörülü, samimi, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren kişilik ve özelliğe sahip olan bir insan… Kendisini uzun zamandır tanırım, mesleki anlamda kendisinden çevresinde ki danışan ve arkadaş herkesin faydalandığına hep tanık olmuşumdur… Sahip olduğu bilgi ve birikimi etrafında ki herkesin faydasına sunmaktan hiçbir zaman kaçınmamıştır… Profesyonel Danışmanlık hayatına İzmir de devam edecek olması İzmir için büyük bir kazanımdır…İzmir de de çok büyük hizmetler ve çalışmalar yapacağına yürekten inanıyorum…


   
 42. Akile dedi ki:

  Zor bir zamanımda tanıdim ve iyi ki Meryem Hanim’a denk geldim bu zamanda. Kesinlikle işinin ehli biri. İnsana kendini iyi hissettiren bir sesi ve değer verdiğini gösteren bir gülümsesi var. Yeri gelince psikolog yeri gelince arkadaş ve anne. İyi ki tanımIsim dediğim nadir insanlardan Meryem Hanim. Herkese gönül rahatlığıyla önerdiğim ve elinin değdiğini güzelleştırdiğıni bizzat gördüğüm bir psikolog. Kendisine çok teşekkür ederim. Hiç tereddüt etmeden gelin bence.


   
 43. Murat dedi ki:

  Konu: (Arkadaş/Tanıdık)
  
Kendisi ile bir tavsiye üzerine tanıştığım ve tanıştığım günü kendime bir milat kabul ettiğim ve üzerimde çok etkisi olan uzman bir psikologdur. Aramızda bir psikolog-öğrenci ilişkisinden ziyade bir anne-oğul ilişkisi kuruldu. Bugün geldiğim nokta olan Hukuk Fakültesini kazanmamda en büyük etken olarak sizleri görüyorum ve bana üniversite sınavlarına hazırlanırken o kadar çok pozitif enerji verdiniz ki bir sonraki görüşmeyi iple çekiyordum sizin gibi profesyonel bir psikologdan(bence anne) danışmanlık aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ayrıca üniversite sınavına girerken o kadar rahattım ki tabi bunun sebebi sizin bana kattığınız pozitif enerjinizdir. Aslında bana sınav odaklı değil hayatın her alanında karşımıza çıkan çok yönlü değerlendirmeyi aşıladınız. Yani bana olan katkınızı burda anlatmakla bitmez. İyi ki sizi tanımışım iyi ki bu mesleği seçmişsiniz. İnşallah hayat karşınıza hep sizin gibi samimi insanları çıkarır. Size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Eğerki site ziyaretçileri de hayatlarında pozitif anlamda dönüm noktası istiyorlarsa Psikolog Meryem ERDEM hanımı ısrarla tavsiye ediyorum.


   
 44. Levent Bakkaloğlu dedi ki:

  Konu: (Arkadaş/Tanıdık)
  
Uzun süredir tanıdığım ve saygı duyduğum bir kişidir. Çevresinde ve arkadaşları arasında çok sevilir. Aynı zamanda iyi bir annedir. İşinde tecrübeli ve başarılı bir psikologtur. Mesleğine resmen aşıktır. Danışanlarına karşı güler yüzlü, samimi ve içtendir. Anlayışlı ve sabırlı yaklaşımıyla çözüm yolları bulmanıza yardımcı olacaktır. İletişim gücü yüksektir. En önemlisi güvenilir bir kişidir. Mesleki eğitimler ve yayınlar ile kendini sürekli geliştirir. Bu nedenlerle Meryem Erdem’i samimiyetle tavsiye ederim.


   
 45. Sema dedi ki:

  Konu: (Danışan)

  Meryem Hanım ile bir internet sitesi aracılığı ile tanıştım. Çok emin değildim ancak kendisi ile telefonda görüştükten sonra denemek istedim ve ilk seanstan sonra kesinlikle devam etmek istedim. Kendisinden psikolojik danışmanlık hizmeti alıyorum. Uzun yıllardır mesleğini yapıyor olması, kendisini sürekli geliştirmesi ve tecrübeleri beni gerçekten çok etkiledi. Sakinliği, yönlendirmeleri ve tavsiyeleri ile çok kısa sürede çok güzel gelişmeler kaydettik. Kendisi son derece ilgili, ihtiyaç duyduğum zamanlarda telefon ile de çekinmeden arayabiliyorum. Güler yüzlü, içten ve samimi. Aklınızda hiçbir soru işareti olmasın.


   
 46. Senem dedi ki:

  Konu: (Danışan)
  
Meryem Hanım ile tanışmamız kendisinden profesyonel destek alan bir arkadaşım vasıtasıyla olmuştur. Tek başıma üstesinden gelemedigim konular hakkında kendisine danışmaya karar verdim ve kendisinden randevu alarak ofisine gittim. Ofisine girdiğimde samimi bir gülümseme ile beni karşıladı. Bu süreçte kendimi artı ve eksilerimle değerlendirmemi sağladı. Ofisinden çıktıktan sonra hafiflediğimi, sırtımdaki yüklerin çoğundan kurtulduğumu farkettim. Daha sonraları da desteğe ihtiyacı olan arkadaşlarıma kendisini memnuniyetle önerdim.


   
 47. Aydın Eroğlu dedi ki:

  Konu: (Arkadaş/Tanıdık)

  Ortaokul sıralarından beri tanıdığım sevgili arkadaşım Meryem, öğrencilik ve öğretmenlik hayatında çok başarılı bir arkadaşım idi. Tanıdığım Meryem’in danışanlarına psikolog olarak çok yararlı olacağını düşünüyorum. Bir gün ben de destek almak için kendisine başvurarak sürpriz yapmayı düşünüyorum ? Psikolog desteği almak için ille de hayatlarımızda bir sorun olmasına gerek yoktur. Bazen sadece anlatmak bile insanı rahatlatır. Küçük tavsiyeler insanın bakış açısını geliştirebilir. Meryem aynı zamanda çok iyi bir dinleyicidir. Başarılar sevgili arkadaşım.


   
 48. Nüket Özcan dedi ki:

  Konu: (Arkadaş/Tanıdık)

  Meryem Erdem meslektaşımdır. Başarılı bir iş kadını, iyi bir anne ve çok iyi bir dosttur. İyi bir dinleyici ve özellikle iletişim konusunda mükemmeldir. Güler yüzlü, konuşkan, mesleğini çok ciddiye alır ve özveri ile çalışır. Kendisine yönlendirdiğim kişilerden çok olumlu dönütler aldım. İç rahatlığıyla öneririm. Yaşadığım ilçede uzman kişilerin bulunmaması nedeni ile özellikle hiperaktivite, sınav kaygısı konusunda öğrencilerim ve aileleri memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.


   
 49. Ezgi Düztepe dedi ki:

  Öncelikle herkese merhaba Benim sınav kaygısı ve dikkat eksikliği ile ilgili sorunlarım vardı. Meryem hanım ile bunları çözdük. Hayallerimi kendisiyle paylaştığım zaman neler yapabileceğimi nasıl rota çizmem gerektiğini anlattı. Meryem hanımın yönlendirmesi ve desteği sayesinde istediğim konumdayım. Kendisi beni çok iyi anlıyor ve ne tür bir problemim olursa olsun çözüm buluyor. Onu tanıdığım için çok mutluyum. Bence herkesin bir uzmana danışması gerekiyor ve bence bu uzman psikolog Meryem Erdem.


   
 50. Murat Ünal dedi ki:

  Konu : Tavsiye

  Kendisi ile bir tavsiye üzerine tanıştığım ve tanıştığım günü kendime bir milat kabul ettiğim ve üzerimde çok etkisi olan uzman bir psikologdur. Aramızda bir psikolog-öğrenci ilişkisinden ziyade bir anne-oğul ilişkisi kuruldu. Bugün geldiğim nokta olan Hukuk Fakültesini kazanmamda en büyük etken olarak sizleri görüyorum ve bana üniversite sınavlarına hazırlanırken o kadar çok pozitif enerji verdiniz ki bir sonraki görüşmeyi iple çekiyordum sizin gibi profesyonel bir psikologdan(bence anne) danışmanlık aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ayrıca üniversite sınavına girerken o kadar rahattım ki tabi bunun sebebi sizin bana kattığınız pozitif enerjinizdir. Aslında bana sınav odaklı değil hayatın her alanında karşımıza çıkan çok yönlü değerlendirmeyi aşıladınız. Yani bana olan katkınızı burda anlatmakla bitmez. İyi ki sizi tanımışım iyi ki bu mesleği seçmişsiniz. İnşallah hayat karşınıza hep sizin gibi samimi insanları çıkarır. Size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Eğerki site ziyaretçileri de hayatlarında pozitif anlamda dönüm noktası istiyorlarsa Psikolog Meryem ERDEM hanımı ısrarla tavsiye ediyorum.


   
 51. Levent dedi ki:

  
Konu : Tavsiye
  
Uzun süredir tanıdığım ve saygı duyduğum bir kişidir. Çevresinde ve arkadaşları arasında çok sevilir. Aynı zamanda iyi bir annedir. İşinde tecrübeli ve başarılı bir psikologtur. Mesleğine resmen aşıktır. Danışanlarına karşı güler yüzlü, samimi ve içtendir. En önemlisi güvenilir bir kişidir. Mesleki eğitimler ve yayınlar ile kendini sürekli geliştirir. Bu nedenlerle Meryem Erdem’i samimiyetle tavsiye ederim.


   
 52. Abdullah Ruhbaş dedi ki:

  Konu : tavsiye teşekkür
  Şu an 10 yaşında olan oğlumun hiperaktiviyete ve dikkat dağınıklığı rahatsızlığı nedeni ile götürdüğüm kursta oğlumun değerlendirmesini yaptığında ilk kez çocuğumu gerçekten çözen doğru tanılayan bir psikolokla karşı karşıya olduğumu görünce o kadar memnun oldum ki anlatamam.yaklasık 1.5 sene gönderdiğim kursta teşhis yani ve uyguladığı yöntem ve eğitimiyle kendisine hayran bıraktı.herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.teşekkürler hocam oğlum icin yaptığınız her şey için.iyi ki varsınız.


   
 53. Levent Tuna dedi ki:

  Konu: Meryem Hanım hk.
  Meryem hanım aile dostumuzdur. Kendisini uzun yıllardır tanırım. İşini çok severek yapan ve konusuna hakim bir psikologdur. Yaşadığım bir sorunla ilgili olarak destek almak için kendisine başvurmuştum. Oldukça memnun kalmış ve sonuç almıştık. Yapısında var olan pozitif enerji sayesinde, olaya baştan güzel başlıyorsunuz. Kendisine yönelik sevgi ve sempatiyi, görev yaptığı okullardaki öğrencilerinde de görebilirsiniz. İnsanları dinlerken ki samimiyeti, sabrı, sevecenliği ve konuşurken ki dost canlılığı her türlü övgüye değer. Psikolojik destek alma konusunda doğru adres olduğunu düşünüyorum.


   
 54. Ayşe Erbaş dedi ki:

  Konu: Tavsiye
  Meryem hanım ile aynı mesleği yaptığım için bir çok uygulama ve çalışmalarına tanıklık etmiş olup geri bildirimleri izleme gözlemleme fırsatım olmuştur.Mesleki gelişimleri izleme ve deneyimleri ile harmanlama konusunda oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum.Ayrıca samimi sıcak kişiyi kabul ve değerli olduğunu hissettirmesi onun kişiliğinin bir parçası ve onu bir çok kişiden de farklı kılan bir özellik.Hiç düşünülmeden danışılacak bir profesyonel olmakla birlikte dakikaların nasıl geçtiğinin farkına varılmayan bir arkadaş bir dost.iyi ki gelmişim diyeceğinize eminim.


   
 55. İlker Özcan dedi ki:

  Konu: Panik atak
  Meryem hanim bana kapali kalma fobimi nasil yenecegimi anlatti.hayatimi zorlastiran bu rahatsizlimin üstesinden geldim.meryem hanima cok tesekkur eder. Saygilarimi sunarim.